ORSZÁGOS FELHÍVÁS!!!

Tisztelt Szülők!
Kedves Diákok!

Az országos válságstáb határozata alapján a koronavírus terjedése elleni megelőző intézkedésként iskolánkban és óvodánkban a tanítás 2020.március 16-tól 2020.március 27-ig szünetel, nem üzemel az iskolai klub sem.
Felhívjuk iskolánk tanulóinak és azok szüleinek figyelmét, hogy a hagyományos tanítás felfüggesztése nem szünetet jelent! A tanulók megkapták, ill. elektronikus elérhetőségeken keresztül megkapják tanáraiktól a feladatokat, amelyeket meg kell oldaniuk, meg kell tanulniuk.
Továbbá felhívjuk a tanulók figyelmét arra, hogy ebben az időszakban kerüljék a bevásárlóközpontokat és egyéb zárt helyeket, ahol sok ember megfordul! Megkérjük a szülőket is, hogy fokozottabban ellenőrizzék gyermeküket! Viselkedjünk felelősségteljesen!

Az iskola igazgatósága és tantestülete.