I. – IX. évfolyam

I. osztály

Osztályfőnök: PaedDr. Zöld Andrea

1. Ábrahám Martin
2. Bugová Angelika Rubina
3. Bugová Eugénia
4. Daniová Lara
5. Fialka András
6. Gáspár Zsóka
7. Hochsteiger Brendon
8. Hochsteiger Csaba
9. Malík Viktória
10. Mészáros Hunor Márk
11. Nagyová Margaréta
12. Oláhová Nikoletta
13. Rigóová Antónia

II. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Csóka Melinda

1. Bertók Emanuel
2. Bertók Martin
3. Besnyei Bence
4. Csókaová Kiara
5. Danisová Veronika
6. Gáspár Bálint
7. Hlaváč Nikolas
8. Jávorcsíková Jenifer
9. Kováč Benedek
10. Lavu Tibor
11. Leczkési Bence
12. Lukács Botond
13. Malík Róbert
14. Murányiová Bianka
15. Okšová Bianka
16. Oláh Sebastian
17. Rigó Július
18. Weissová Mariana

III. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Koszorús Margit

1. Ábrahám Viktor
2. Both Mário
3. Fehér Kevin
4. Malík Tomáš
5. Sebök Péter
6. Šipošová Alexandra
7. Vargová Vanessa

IV. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Mészáros Ágota

1. Ábrahámová Karmen
2. Ábrahámová Laura
3. Bertók József
4. Bertók Tamara
5. Bertóková Jenifer Oľga
6. Both Roman
7. Daniová Denisza
8. Grünfeld Diego
9. Kováč Kristóf
10. Nagyová Laura
11. Világi Gábriel
12. Weissová Anabella
13. Zirig Máté Kristián

V. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Ginzery Mária

1. Ábrahám Daniel
2. Ábrahám Štefan
3. Ábrahámová Kiara
4. Bertók Ivan
5. Darnay Vivien
6. Domonkos Kerstin
7. Fialka Andrea Eszter
8. Johancsik László
9. Királyová Viktória
10. Krajcsovics Richárd
11. Lakatoš Jaroslav
12. Oláh Nicolas
13. Oláh Sebastian Bryan
14. Rigóová Annabela
15. Sárközi Tibor
16. Weissová Anasztázia

VI. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Domonkos Ágota

1. Ábrahám Július
2. Bertók Kevin
3. Bugová Vanessa
4. Csóka Anna
5. Fatona Fábián
6. Fatonová Vanessa
7. Katona Nicolas
8. Katona Tamás
9. Lavu Kevin
10. Lavuová Petra
11. Patkolóová Laura
12. Razgyel Ádám
13. Sárköziová Juliana
14. Sárköziová Silvia
15. Schmidt Jozef
16. Weiss Leonard
17. Žigmund Richárd

VII. osztály

Osztályfőnök: Mgr. Hideghéty Mária

1. Ábrahám Christofer
2. Ábrahámová Virginia
3. Ambrus Attila
4. Banyák Virág
5. Bertóková Chiara
6. Bódis Adrián Ferenc
7. Farkasová Johanna
8. Fehér Márk
9. Fekri Cynthia
10. Ibolya Áron Márton
11. Jakab Gejza
12. Lakatosová Graciella
13. Lavu Juraj
14. Lavuová Brenda
15. Nagy Dávid
16. Oláhová Regina Lilla
17. Razgyelová Rebeka
18. Sárköziová Marta
19. Vári Erik
20. Véghová Fanni
21. Žigmund Emil

VIII. osztály

Osztályfőnök: PaedDr. Marczell Erika

1. Ábrahám Henrik
2. Bertók Nicolas
3. Daniová Rebeka
4. Darnay Erik
5. Fatona Mánuel
6. Fegyveres Ladislav
7. Fehér Tamás
8. Fialka Tamás
9. Lakatošová Anasztázia
10. Lavuová Nikoletta
11. Mozsáriová Viktória
12. Oláhová Viktória
13. Szitás Július Márk
14. Várady Klaudia
15. Váriová Vivien

IX. osztály

Osztályfőnök: PhDr., PaedDr. Parák Ágnes

1. Aranyossy Lehel
2. Banyáková Vivien
3. Čičóová Vivien
4. Horváth Adrián
5. Józsa József
6. Kohári Štefan
7. Lipovský Roland
8. Mériová Vivien
9. Mókuszová Veronika
10. Oláh Ján
11. Simonová Barbara
12. Szipőcs Nikolas
13. Virágh Péter